DODATKOWE DNI WOLNE

Majówka

29-30 kwietnia - Dodatkowe Dni Wolne. W tym dniach nie ma lekcji. Dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w godz. 6:30 - 16:30.

1 maja - ŚWIĘTO PRACY - dzień wolny

2 maja - DZIEŃ FLAGI - Dodatkowy Dzień Wolny. W tym dniu nie ma lekcji. Dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w godz. 6:30 - 16:30.

3 maja - ŚWIETO KONSTYTUCJI - dzień wolny

Egzaminy klas VIII

14-16 maja - Dodatkowe Dni Wolne dla klas I - VII. W tych dniach nie ma lekcji. Dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w godz. 6:30 - 16:30.

30 maja, Święto - Boże Ciało - dzień wolny.

W piątek po Bożym Ciele, 31 maja, Dodatkowy Dzień Wolny. W tym dniu nie ma lekcji. Dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w godz. 6:30 - 16:30.

W Dodatkowe Dni Wolne nie ma obiadów!