SZAFKI UCZNIOWSKIE

Opublikowano: 2019-08-21 13:26, Numer artykułu: 14607 , Autor: P.Wandel

SZAFKI UCZNIOWSKIE

UWAGA!

Informujemy, że w tym roku szkolnym opłaty za korzystanie z szafek uczniowskich (dużych – w piwnicach) dotyczą tylko pierwszoklasistów i uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym nie korzystali z szafek. Uczniowie potwierdzają rezerwację i odbierają kluczyki w pierwszym tygodniu nauki (1-3 września). Chętni „nowi” uczniowie (rodzice), przed dokonaniem opłaty proszeni są o podejście do sekretariatu w celu sprawdzenia dostępności i „przydziału” konkretnej szafki.

Szafki małe (na parterze) dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Chętni uczniowie proszeni są o podejście do sekretariatu w celu sprawdzenia dostępności i „przydziału” konkretnej szafki.

Szafki umożliwiające pozostawienie odzieży i przyborów szkolnych, udostępniane będą zainteresowanym uczniom ODPŁATNIE.

Koszt wynajmu wynosi:

• 2zł miesięcznie czyli 20 zł za cały rok szkolny

wpłata na Radę Rodziców:

Santander Bank Polska SA 92 1090 1072 0000 0001 3750 9156

Dokonując wpłaty proszę wpisać:
SZAFKA NR* Imię Nazwisko dziecka Klasa

* numer szafki ustalony z pracownikiem sekretariatu

np:

SZAFKA 315 Jan Nowacki 4C

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem.

Wpłaty w całości przeznaczone zostaną na konserwację szafek i zakup nowych.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SZAFEK UCZNIOWSKICH

1. Szafki są własnością Szkoły (Rady Rodziców) i udostępniane są uczniom odpłatnie wyłącznie na okres roku szkolnego; wynajem szafki na czas krótszy lecz w każdym przypadku do końca roku szkolnego, możliwy jest w przypadku dostępności szafki. Opłata obliczana jest za każdy miesiąc z wyjątkiem lipca i sierpnia.
2. Przy dokonaniu wpłaty uczeń otrzymuje indywidualny kluczyk do szafki (1 szt.), który zobowiązany jest zwrócić w ostatnim dniu roku szkolnego. Zabronione jest wykonywanie kopii kluczyka. W przypadku zagubienia kluczyka zostanie na koszt ucznia wymieniony zamek w szafce. W przypadku zapomnienia kluczyka możliwe jest otwarcie szafki przez Upoważnionego Pracownika Szkoły po uprzednim zweryfikowaniu tożsamości ucznia. Sytuacje takie nie mogą się powtarzać.
3. Uczeń zobowiązuje się korzystać z szafki zgodnie z jej przeznaczeniem przechowując wyłącznie odzież i przybory szkolne, dbać o czystość wewnątrz i niezwłocznie zgłaszać wszelkie usterki. Zabronione jest przechowywanie w szafce krótkoterminowej żywności (np. kanapek), brudnej, przepoconej odzieży oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów niebezpiecznych. Szkoła dołoży starań w celu zachowania prywatności szafki, jednakże nie odpowiada za przedmioty pozostawione wewnątrz.
4. W wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach Dyrektor Szkoły ma prawo do otwarcia szafki.
5. W przypadku nieprzestrzegania Regulaminu uczeń zobowiązany będzie do opróżnienia szafki i zwrotu kluczyka w terminie wskazanym przez Dyrektora Szkoły, a także nie będzie miał prawa do korzystania z szafki w następnym roku szkolnym.

SZAFKI MAŁE

Szafki - skrytki znajdujące sie na parterze. Są one bezpłatne. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w sekretariacie.

Uczeń może korzystać tylko z jednej szafki - albo małej albo dużej.

DOSTĘPNOŚĆ SZAFEK DUŻYCH

- dostępne