Ogłoszenie o naborze do projektu

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PROJEKTU

Ogłaszamy nabór dla uczniów/uczennic w ramach projektu „ZADANIE PLANOWANIE” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach ZIT, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany jest w okresie: 01.09.2021 r. - 31.07.2023 r.

Rodzaj wsparcia:

Rodzaj zajęć

Liczba miejsc

Doradztwo zawodowe -zajęcia indywidualne

średnio 3 godziny na uczestnika

Doradztwo zawodowe – zajęcia grupowe - warsztatowe

1 grupa x 8 h warsztatów grupowych

Chętni uczniowie/uczennice proszeni są o zapoznanie się z treścią Regulaminu naboru uczestników projektu, następnie prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Dokumenty dostępne są  w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły www. https://sp04.edu.bydgoszcz.pl/projekt-unijny-zadanie-planowanie

Formularze zgłoszeniowe do projektu przyjmuje koordynator szkolny – Maria Pawłowska

Termin składania formularzy zgłoszeniowych: od 02.01.2023  do 09.01.2023 r.

Bydgoszcz, 02.01.2023 r,