GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
Godziny dostępności nauczycieli z przeznaczeniem na konsultacje dla uczniów i rodziców.
Prosimy rodziców, aby umawiali się na konsultacje przez eDziennik. W ten sposób rodzice będą pewni indywidualnego spotkania, bez zbędnego oczekiwania.
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSPP04
KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW*
* aby uniknąć oczekiwania, proszę umawiać się przez eDziennik
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSPP4 r.szk. 2023/24
L.p. |
NAUCZYCIEL |
DZIEŃ/GODZ. - sala |
PRZEDSZKOLE |
Emilia Główczyńska (EG) |
Wtorek 14.00 - 15.00 |
Violetta Gawęda (VG) |
Poniedziałek i Wtorek 11.00 - 11.30 |
|
Kinga Kapella (KK) |
Piątek 10.00 - 11.00 |
|
Stanisława Kociniewska (SK) |
Poniedziałek i Wtorek 11.00 - 11.30 |
|
Lucyna Markiewicz (LM) |
Środa 11.00 - 12.00 |
|
Karolina Małgorzata Szlachta (SZ) |
Poniedziałek i Wtorek 7.45-8.00 i 11.15-11.30 |
|
Monika Musiał (MM) |
Poniedziałek 10.00-10.30 Środa 11.30-11.45 Czwartek 12.00-12.15 |
|
Anna Darowicka (DA) |
Poniedziałek 12.00 - 12.30 Piątek 11.00 - 11.30 |
|
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA |
Elżbieta Karłowska (Kr) |
Czwartek 14.15 - 15.15 |
Aleksandra Andrzejewska (An) |
Czwartek 17.00- 18.00, sala 105 |
|
Liliana Rybicka Junik (Ju) |
Czwartek 14.10 - 15.10, sala 105 |
|
Iwona Gaj (Gj) |
Poniedziałek 7:30 - 8:30 / 106 |
|
Lidia Fabiańska (Fa) |
Środa 14.20 - 15.20 |
|
Beata Wandel (Wa) |
Wtorek 14.10 - 15.10 s. 103 |
|
Aleksandra Sztypka (Sp) |
Wtorek 14.20 - 15.20, sala 102 |
|
HISTORIA, WOS JĘZYK POLSKI |
Aleksandra Folek (Fl) |
Wtorek 14.15 - 15.15 s.113 |
Daria Bruska (Br) |
Wtorek 14:10-15:10, sala 216 |
|
Marzena Meysner (Mr) |
Piątek 13.10-14.10 |
|
Bożena Dzieczkaniec (Dz) |
Czwartek 15.05-16.05 sala 113 |
|
JĘZYK ANGIELSKI |
Elżbieta Redmann (Rd) |
Poniedziałek 14,10-15,10 |
Edyta Wycichowska (Wk) |
środa 14:20-15:20 s.301 |
|
Paulina Pietrzak (Pk) |
Środa 15:15-16:15 sala 302 |
|
MATEMATYKA, INFORMATYKA PRZYRODA, GEOGRAFIA, EDB, BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA |
Hanna Wawrzyniak (Ww) |
Czwartek 14:20 - 15:20 sala 016 |
Ryszard Wrzesiński (Wr) |
Poniedziałek 15:05 – 16:05 sala 014 |
|
Kinga Mazurczak (Mz) |
Piątek 14.20 - 15.20 sala 014 |
|
Beata Wiśniewska Łada (Ws) |
Poniedziałek 13.10 - 14.10 sala 206 |
|
Miłosz Gąsecki (Gs) |
Poniedziałek 14:10-15:10 sala 205 |
|
Marta Topolewska (Tp) |
Poniedziałek 7:00-7:45 sala 205 |
|
Jacek Domieracki (Dm) |
Wtorek 15.10 - 16.10 (co dwa tygodnie) s. 206 |
|
J.NIEM.TECH. MUZ.PL |
Renata Klocek (Kl) |
Wtorek 10.20 - 11.20, sala 302 |
Magdalena Stefaniak (Sf) |
Środa 14:10 – 15:10 sala 205 |
|
WYCHOWANIE FIZYCZNE OPIEKA, WSPOMAGANIE, SPECJALIŚCI |
Katarzyna Niwińska (Ni) |
Środa 10.00 - 11.00, sala 214 |
Ewelina Albercińska (Al.) |
Środa (co druga) 13.00 - 14.00 s.120 |
|
Małgorzata Zawada (Za) |
Czwartek 15.30 - 16.30 |
|
Alicja Bejtka (Bj) |
Środa godz. 13.00-14.00 sala 115 |
|
Beata Kołota (Ka) |
Poniedziałek godz.17,10-18,10 |
|
Justyna Mrówczyńska (Mw) |
Środa 15:00-16:00 s. 013 (co 2 tyg) |
|
Karolina Abdoul (Ab) |
Czwartek 13.25 - 14.25 s. 215 |
|
Anna Karpińska (Kp) |
Poniedziałek godz. 14.10-15.10 sala 103 |
|
Joanna Ryńska (Rn) |
Środa 14:20-15:20 sala 215 |
|
Joanna Pietrzak (Pi) |
Czwartek 15:10-16:10 pokój nauczycieli wf |
|
Violetta Stawska (Sw) |
poniedziałek 13:25-14:25 |
|
Inga Ceglarska (Cg) |
Poniedziałek 13:10-14:10 |
|
Anita Kownacka Adler (Ad) |
Środa (co druga) 7:30 |
|
RELIGIA |
Małgorzata Stachowicz (St) |
Poniedziałek 12.05 - 13.05 |
Aleksander Modrak (Md) |
Czwartek, 15.05 - 16.05 sala 914 |